Wildix - uued võimalused, mida telco'd ei paku

Rääkides uue põlvkonna kommunikatsioonilahendustest kangastuvad paljudele esimese asjana 5G mobiililahendused, mis on tasapisi teel meie taskutesse.

“Sageli jääb varju, et mobiilside on loodud eelkõige personaalseks kasutamiseks ning vaikimisi puuduvad sellel mitmed ärikliendile vajalikud omadused, mis võiksid juba täna iga ettevõtte ja asutuse tööd kuni 25% tõhustada,” rääkis Wildix Põhjamaade regioonijuht Maidu Harjak.

Wildix on loonud just ettevõtete vajadustest lähtuva uue põlvkonna turvalise terviklahenduse, mis hõlmab nii kõnesid, videot kui ka sõnumeid. Kõik-ühest-kohast-lahendus töötab nii veebibrauseris, äpina mobiilis kui ka lauatelefonis. Laua- või mobiiltelefoni numbri saab koos kõneringi ja kõnesalvestusega muuta tõeliselt mobiilseks, pakkudes seeläbi kõigile soovijatele kaugtööd. „Seejuures on kogu suhtlus krüpteeritud ja selle lahtimuukimine ei ole tänapäevaste vahenditega reaalne,“ kinnitas Harjak.

Kolme ekraaniga videokonverents
“Tihtipeale kardavad inimesed konverentsitehnikaid videosuhtluseks kasutada, kuna need on tehniliselt keerulised ja kohmakad. Kui varasemalt on professionaalse videokõneluse pidamine eeldanud ka teistelt osalejatelt sama platvormi kasutamist ning sageli keerukate tehnoloogiliste lahendustega toimetulekut, siis Wildixi puhul on üritatud kõike seda vältida,” märgib Ruus.

Videolahenduse loomine ja osalemine on tehtud maksimaalselt lihtsaks ja mugavaks. Videokonverentsil osalejale saadetakse e-kirjaga link, mis tuleb avada kas Chrome’i või Mozilla veebilehitsejas ning see tagabki kohe liitujale valmis keskkonna. Osaleja ei pea enne ega pärast videokonverentsis osalemist teadma midagi eraldi tarkvarast ega keskkonnast, videopilt avaneb vaid videoseansi ajaks ja otse veebilehitseja aknas.

Loe pikemalt Äripäeva veebist: https://www.aripaev.ee/sisuturundus/2020/03/18/esecom-wildix-uued-voimalused-mida-telcod-ei-paku

Eelmine
Kõned ja chat üheskoos: kasvata e-poe müüki uute tehniliste võimalustega! 

Vastused puuduvad

Email again: