Blogi

Kõned ja chat üheskoos: kasvata e-poe müüki uute tehniliste võimalustega! 

Lahendus, millega saab e-poe chat, kõned, dokumendi- ja ekraanijagamine üheks tervikuks, viib suhtluse kliendiga uuele tasemele: rohkem müüki läbi personaalse e-teeninduse.

Kas kliendid käivad sinu e-poe lehel, aga ei osta? Kuidas on lugu müügitoega? E-kaubanduses loovad eristumine ja klienditugi selge eelise. Olenemata e-poe suurusest viib ostuni sageli õigel hetkel nõuandev kasutajatugi.

Traditsioonilised e-kaubanduse veebilehed kasutavad e-postitusi, uudiskirju ja sotsiaalmeediat. Need on passiivsed kanalid, kuid ei asenda ostuhetkel klienti toetavat teenindajat.

E-müügitoe akna saab tänasele veebilehele IT-mehe abiga juurde lisada iga e-kaupmees. Uus tehnoloogiline täislahendus võimaldab liita üheks tervikuks seni eraldi toimunud kõne ja veebivestluse (chat) kanalid, sisu ja statistika. Sidudes juurde soovi korral ka laua- või mobiiltelefoninumbrid. E-kaupmees saab seeläbi online müügituge pakkuda mitmes kanalis ning seda ka lauaarvutist eemal olles, ehk näiteks nutiseadmest.

Personaalne suhtlemine e-poes kasvatab müüki

Miljonid inimesed ostavad igapäevaselt kõik vajaliku internetist: alates toidust, riietest kuni reisipakettide ja autodeni. Tarbijad hindavad üha kriitilisemalt, kuidas nende ostukogemus möödus ning millisel viisil said nad abi ostuprotsessis. Wildix WebRTC Kite lahendusel on kindel roll e-poe müügiedul, võimaldades kliendil valida soovijärgne suhtlusviis, olgu selleks kas chat, otsekõne veebilehelt või videokõne.

Sageli on chat-akna eemalepeletav kiri - täitke nime- ja e-posti aadressväljad - hirmutanud nii mõnegi huvilise veebipoega suhtlemisest eemale. Uuemates lahendustes saab seda kõike vältida. Me ju tegelikult keegi ei tutvusta end kaubamajas küsimuse esitamiseks esmalt nimepidi – milleks selline tegevus internetipoes?


Wildix WebRTC Kite e-poele

Ärilised eelised:

- teenusepakkuja tugi

- palju võimalusi

- telefoninumbite lisamine

- suhtluskanalitele üks terviklahendus

- statistika, logi ja aruandlus

- uuenev ja täienev lahendus

Tehnilised võimalused:

- chat, autentimiseta

- otsekõne veebilehelt - UUDIS

- suundumised laua- või mobiiltelefonidele

- kõnesalvestus

- videokõne - UUDIS

- dokumendijagamine

- ekraanijagamine

- ekraani ülevõtmine

- smsi saatmine samast keskkonnast

Loe pikemalt:
https://www.kaubandus.ee/sisuturundus/2019/05/16/koned-ja-chat-uheskoos-kasvata-e-poe-muuki-uute-tehniliste-voimalustega